For_FuN_ napisał(a):

Porazka zawsze jest porazka i pewnie Cupial po tym meczu podjal juz decyzje. Na moje oko, to na 90% w poniedzialek leci Skorza, a we wtorek przychodzi Smuda :(.
P.S - Mam nadzieje, ze ten scenariusz jednak sie nie sprawdzi!
|
Smuda nie przyjdzie, bo we wrześniu prawdopodobnie będzie wakat na stanowisku selekcjonera, na ktory on czeka.