Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 25.07.2009, 18:54
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Porazka zawsze jest porazka i pewnie Cupial po tym meczu podjal juz decyzje. Na moje oko, to na 90% w poniedzialek leci Skorza, a we wtorek przychodzi Smuda :(.

P.S - Mam nadzieje, ze ten scenariusz jednak sie nie sprawdzi!
Smuda nie przyjdzie, bo we wrześniu prawdopodobnie będzie wakat na stanowisku selekcjonera, na ktory on czeka.