Temat
:
[Superpuchar Ekstraklasy] WISŁA Kraków - Lech Poznań, sobota 25.07.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
19Wiślak06
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Łódź
Offline
#
137
25.07.2009, 18:32
bondTSW
napisał(a):
A Saragossy k.. już nie pamiętasz?
Ja pamiętam to był mecz xD
19Wiślak06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19Wiślak06
Znajdź inne posty napisane przez 19Wiślak06