Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2288
Stary 25.07.2009, 15:26
A co, może jest o niebo lepiej niż za Petrescu?

Mówisz, że Petrescu nie widzi tego jak teraz Wisła pracuje, jak Wisła gra. A czy Ty widzisz jak gra i pracuje jego Unirea? Widzisz ich treningi? Nie? Koło się zamyka. Łaskawie więc się zamknij.

Niestety, ale Danowi wszyscy w tym kraju mogliby co najwyżej w tej chwili buty czyścić, patrząc na to, co osiągnął z jakimś śmiesznym klubem z Rumunii.
Odpowiedz cytując