|
A co, może jest o niebo lepiej niż za Petrescu?
Mówisz, że Petrescu nie widzi tego jak teraz Wisła pracuje, jak Wisła gra. A czy Ty widzisz jak gra i pracuje jego Unirea? Widzisz ich treningi? Nie? Koło się zamyka. Łaskawie więc się zamknij.
Niestety, ale Danowi wszyscy w tym kraju mogliby co najwyżej w tej chwili buty czyścić, patrząc na to, co osiągnął z jakimś śmiesznym klubem z Rumunii.
|