|
Nie zgadzam się z odejściem Wilczka absolutnie to jest Wiślak który wie co i jak wygląda mówi prosto w twarz a nie bawi się w bajanie że nie jest źle że to taka mała dziura budżetowa. Jest dziura w budżecie trzeba ją zapełnić albo obcinając pensje albo sprzedajac zawodników taka prawda tylko że jeśli dziura jest na 1-2mln euro a chcemy sprzedać piłkarzy za 5mln euro to 2mln zainwestujmy w graczy zmobilizowanych do gry a naprawde 4x500tys euro i myśle że można kupić dwoch napastników i dobrego bramkarza nie koniecznie z poza polski bo w 1 lidze takich na poziomie prawie Pawła dało by się znaleźć może nie takich co jak wejdą w forme będą ładować brame za bramą ale takich którzy są 3 razy skuteczniejści od ćwielonga
JA NIE CHCE NIE CHCE WIDZIEĆ ĆWIELONGA W ATAKU chyba że w młodej ekstraklasie on się nie nadaje!!
|