Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14876
Stary 25.07.2009, 13:39
www.rallyonline.prv.pl napisał(a):Wyświetl post
Chyba sobie żartujesz... Fajnie fajnie że chciałbyś zarobić na Brożku ale jak chcesz lecieć po 13 mistrzostwo skoro nie masz go kim zastąpić Cwielong pokazał w meczach z Levadią że skutecznym napastnikiem raczej nie jest... Rafał też nie jest łowcą goli a poza tym w momencie sprzedaży Pawła zostaje ci dwóch napastników których nie ma kto zastąpic. Przypominam że bez bramek Brożka nie byłoby ostatnich dwóch mistrzostw.
Jak chcesz zdobyć 13 mistrzostwo Polski jeszcze bardziej osłabiając już słabą drużynę?
Ta drużyna potrzebuje wzmocnień z prawdziwego zdarzenia !
Ale forma Pawła niestety systematycznie spada - póki możemy za niego wyrwać pare milionów to go sprzedajmy

Strata Brożka na pewno pobudziłaby do kupna nowego napastnika, bo nie jesteśmy idiotami, żeby zostać bez snajpera, a w poprzednim poście podałem wariant bez transferu napadziora
Ostatnio edytowane przez banasik : 25.07.2009 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując