a wie ktoś czy przy trybunie A i B robia juz scianke szczelinowa? Bo tak bawia sie nieśmialo z tą ziemią od paru juz tygodni a efektow nie widze i zaczyna to denerwowac jak nie wiem co robią

bo tam z przodu (blisko murawy) widac ze cos jest wybetonowane kawaleczek