Wyświetl pojedynczy post
MarciN90
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3593
Stary 25.07.2009, 13:20
a wie ktoś czy przy trybunie A i B robia juz scianke szczelinowa? Bo tak bawia sie nieśmialo z tą ziemią od paru juz tygodni a efektow nie widze i zaczyna to denerwowac jak nie wiem co robią bo tam z przodu (blisko murawy) widac ze cos jest wybetonowane kawaleczek
Odpowiedz cytując