|
Superpuchar : Lech Poznań - Wisła Kraków 2:1
Pawełek - Piotr Brożek , Marcelo , Głowacki , Diaz - Małecki , Jirsak , Sobolewski , Kirm - Paweł Brożek , Ćwielong
zmiany : Łobodziński , Burliga , Alvarez
bramki : Sobolewski
WISLAZWE jednak jestem juz w domu, wiec nieco zmieniam swoj poprzedni typ
poprzedniego posta nie chce edytowac
|