Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1920
Stary 25.07.2009, 12:20
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Podkreslenie wlasne; pasuje wiedziec, jak piszemy nazwiska tych, o ktorych piszemy. A o Brozku pisalem w kontekscie, ze gdyby mecz na szpicy zaczal Boguski, a po przerwie zmienil go Brozek, to swiat by sie moze nie zawalil, a niektorzy by sie zastanowili i doszli do wniosku, ze sa do zastapnienia. Podobnie jako napastnik o niebo lepiej spisuje sie Malecki niz jako skrzydlowy - do rozwagi trnerewo pozostawiam te sugestie.
Ty sie mnie o pisownie czepiasz
Wes to pod uwage ze nie mam polskiego windowsa tylko angielskiego i nie mam polskich znakow.

Boguski czy Malecki to nie sa nominalni napastnicy, Oni lepiej spisuja sie jako podwieszeni gdzie uwaga obrony jest skierowana na innym napastniku, bo niestety warunkow fizycznych na napastnikow nie maja. Ilez bylo placzu jak Brozek zalapal kontuzje ze juz po nas, ze nie mamy napastnika.
,