Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1446
Stary 25.07.2009, 10:58
Panowie przestańcie już narzekać, bo się słabo robi. Wszyscy przeżyli tę porażkę. Jest to katastrofa finansowa i marketingowa. Ale jest to sport. Stało się. Minęły dwa dni. Wylewanie żalu na forum mija się z celem. Trzeba patrzeć w przyszłość. Obiektywnie fakty są takie: Skorża zdobył 2 tytuły MP. Można ten sukces umniejszać na różne sposoby ale samego faktu to nie zmienia. Dwa razy nie poradził sobie w pucharach (piszę o Wiśle). To porażki. Może nie radzi sobie na arenie międzynarodowej? Jego być albo nie być w Wiśle zależą od decyzji Cupiała. I tyle.