Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła
Offline
#
3588
25.07.2009, 10:39
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4463919614.jpg
Popatrzcie na narożnik! Tam nie będzie prawie żadnej przerwy!!! suepr to zrobili a obawialiśmy się że będzie odstęp między jedną a drugą trybuną!
www.rallyonline.prv.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do www.rallyonline.prv.pl
Znajdź inne posty napisane przez www.rallyonline.prv.pl