Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3588
Stary 25.07.2009, 10:39
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4463919614.jpg

Popatrzcie na narożnik! Tam nie będzie prawie żadnej przerwy!!! suepr to zrobili a obawialiśmy się że będzie odstęp między jedną a drugą trybuną!
Odpowiedz cytując