MaG* napisał(a):

Potwierdzil tylko to o czym pisalo sie juz na forum. Zawodnicy zwolnili Petresku bo sie im nie chcialo na treningach ciezko pracowac, ulubiency Cupiala nie bede pisal nazwisk bo mnie zaraz paru zjedzie ze fantazjuje poszli i sie poskarzyli jak panienki ze im zle