Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1443
Stary 25.07.2009, 09:55
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
czyli dzisiejszy mecz to byc, albo nie byc dla Skorży?
Mam nadzieje że tak. Kolejny mecz o stawkę trenera Skorży. Nie życzę mu źle. Jeżeli wygra z Lechem pogodzę się z tym i ok dajmy mu jeszcze jedną szansę. Ale jeśli dziś po raz kolejny w ważnym meczu przegra trzeba powiedzieć sobie jasno; to nie jest trener który potrafi wygrywać ważne spotkania.