Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1907
Stary 25.07.2009, 09:40
Petrescu upatruje przyczyne klęski w Tallinie w lenistwie naszych grajków.Pewnie coś w tym jest skoro mówi to ktoś kto grał Chelsea.Chyba rzeczywiście nasi zawodnicy potrzebują bata nad soba żeby ich zagonic do cięzkiej pracy..http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...a_miejsca.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.07.2009 o godz. 09:43.