Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1441
Stary 25.07.2009, 09:40
A już dzisiaj zawodnicy mają coś do pokazania ,mianowicie to czy zależy im na trenerze ,czy też nie.
Nikt mi nie wmówi ,że dzisiejszy mecz nie ma żadnego znaczenia.
Ma i to duże ,bo jeśli wygramy i pokażemy dobry futbol ,to będzie oznaczało że zawodnikom zależy na klubie i trenerze.
To ma być nie tylko wygrana ,ale pokazanie też dobrej gry.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......