AYALA napisał(a):

Petrescu: "Polacy nie chcą cięzko trenowac" Ciekawy wywiad po porażce z Levadią z Danem Petrescu.
dziennik.pl/sport/pilkanozna/article420755/Dla_mieczakow_i_lalusiow_nie_ma_miejsca.html
http://kibole.wroclaw.pl/kibice-krakow.html
|
No i chyba coś w tym jest...

Bo jednak Dan i Unirea pokazali, że można.
Wiślacy też. Że można. Wszystko spieprzyć.