Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 25.07.2009, 09:18
HEDu napisał(a):Wyświetl post
no wlasnie, stąd ta przewaga punktowa, do tego Niedzielan pokazywał jeszcze że umie grać, Brożek sie urodził na nowo, pozniej juz Wisła grała słabo ale nie musiała grać lepiej bo liga jest słaba, w nastepnym sezonie wygralismy lige przez błędy przeciwników, my popełnilismy ich troche mniej, przeciez lige wygralismy tylko 3 pktami... najsłabszy mistrz Polski w ostatnim 10leciu, prawda boli, ale dobrze że sie udało. Bo cieszymy sie mistrzem, tylko czy aby był nam potrzeby, wszyscy byli tak pewni swoich umiejetnosci ze nie zauwazyli ze Levadia przeszła nas lekkim chu*em, a my jedynego gola strzelilismy po ich błędzie w 90+3.
Chłopie rozwaliłeś mnie - Niedzielan pokazywał,że umie grać? Ile meczów rozegrał i ile bramek strzelił?

Pysio
Czy aby trochę nie przesadzasz? Oprócz Kosowskiego świetnie grali Zieńczuk (!!!) - przed erą Skorży non stop opluwany przez kibiców, Brożki, Boguski się rozwijał, wysoką formę ustabilizował Sobol. Uważasz,że w ogóle w tym wszystkim nie ma zasługi Skorży?
I kogo proponujesz za Macieja S.?
Tylko Wisła!