Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
InfinitI
Member
Od: 11.2002
Skąd: jak najdalej od Warszawy
Offline
#
1431
25.07.2009, 03:16
od czasow Kasperczaka Wisla nie ma z prawdziwego zdarzenia sparingpartnerow... w sezon wchodzimy nieprzygotowani... rozkrecamy sie gdy jest juz zdecydowanie zapozno. I tutaj nie wina pilkarzy tylko tych ktorzy nimi rzadza... pzdr
InfinitI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InfinitI
Odwiedź stronę domową użytkownika InfinitI!
Znajdź inne posty napisane przez InfinitI