Wyświetl pojedynczy post
doncorleone2010
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1430
Stary 25.07.2009, 01:40
"Poza Polską nikt się już z tą marną firmą pt. Wisła Kraków nie liczy."

Polska sie nie liczy w Unii Europejskiej.....

Polacy to robole w Anglii....

Polacy kradna samochody...


Przestanmy w koncu myslec w strefach ze jestesmy nikim i najgorsi...

nie wiem jak ty !!IRIVER!! ale Wisla Krakow zaslurzyla na wyzszosc i wole miec taki kompleks "wyzszosci" niz uwazac ze jestesmy "nikim" tylko polskim klubem ktory i tak nigdy nic nie osiagnie !!!