|
"Poza Polską nikt się już z tą marną firmą pt. Wisła Kraków nie liczy."
Polska sie nie liczy w Unii Europejskiej.....
Polacy to robole w Anglii....
Polacy kradna samochody...
Przestanmy w koncu myslec w strefach ze jestesmy nikim i najgorsi...
nie wiem jak ty !!IRIVER!! ale Wisla Krakow zaslurzyla na wyzszosc i wole miec taki kompleks "wyzszosci" niz uwazac ze jestesmy "nikim" tylko polskim klubem ktory i tak nigdy nic nie osiagnie !!!
|