|
W polsce bedzie trudno znalesc nastepce ale za dobrego kandydata "mlodego pokolenia" uwazam Marcina Brosz z Podbeskidzia, wyciagnal maximum z zawodnikow grajacych w BB .
A tak na marginesie nie sadze zeby taki Klaus Augenthaler chcial zarabiac duzo wiecyj niz Skorza zarabial a nawet jak tak to moze warto w koncu kogos zatrunic kto trenowal jakies marki...
Szczerze mowiac.. .
chce tylko dozyc momentu ze zagra moja wiselka w LM :-(
|