Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
sqbi
Member
Od: 11.2002
Skąd: Olkusz
Offline
#
215
24.07.2009, 23:53
Wisła - Lech 2:1
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Kirm - Jirsak - Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Leszczak
Bramki: Marcelo, Kirm
sqbi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sqbi
Odwiedź stronę domową użytkownika sqbi!
Znajdź inne posty napisane przez sqbi