no one napisał(a):

sry ale pisząc to to chyba nie wiesz co piszesz "forma póki co nie przyszła na mecze pucharowe" bez kpin. wystarczy kpina w dwumeczu z Levadią. po **** komu forma na mecze z kimś tam kimśtam. Levadia, forma piłkarze, talent miliony euro, prestiż, Polska, Estonia, wstyd i bunkry ****a jebana mać. nie wiem kto szuka jakichś usprawiedliwień
|
Oczywiście trener popełnił błąd bo zespół nie został optymalnie przygotowany na pierwsze spotkania. Tylko że w tym momencie trzeba patrzeć w przyszłość. Drużyna została przygotowana na całą rundę i tego już żaden trener nie zmieni w tym momencie bo jest za późno. Nie wiemy też jak zespół będzie wyglądał w kolejnych spotkaniach. Smuda przygotował Lech na dwumecz z Udinese tylko że formy brakło później. Po tym dwumeczu nie możemy powiedzieć jak zespół będzie wyglądał dalej. Więc jeśli za Skorże ma przyjść pierwszy lepszy trener który jest bez pracy i jeszcze każe mu się zdobyć mistrzostwo to lepiej zostawmy Skorże przynajmniej do zimy. Bo powtórki z Okuki i Nawałki którzy to po Petrescu mieli ratować drużynę wolę nie oglądać.