|
Trener postąpił tak jak powinien i wydaje się że powinna nastąpić zmiana. Tylko na ten moment nie wiemy jak drużyna została przygotowana do sezonu, wiemy tylko że forma póki co nie przyszła na mecze pucharowe. Po drugie nowy trener nie ma czasu na wprowadzanie zmian w zespole, po pierwsze że liga rusza za tydzień a po drugie na ten moment kadra jest tak wąska że praktycznie żadnych zmian nie da się zrobić (jedynie wprowadzić młodych do składu).
Zmianie musi ulec przede wszystkim sposób w jakim ta drużyna jest prowadzona i budowana. Bo jeśli zmiana ma wyglądać tak jak to było po Petrescu to może jednak lepiej zostawić Skorże.
Skład mieliśmy oczywiście mieliśmy na wyeliminowanie Levadi ale niestety nie był to skład na fazę grupową LM a chyba nawet LE i jednoczesną walkę o MP. Niestety Skorża pracuje w klubie 2 lata a obecna kadra wydaje się słabsza od tej jaką miał w pierwszym sezonie. Tak się nie buduje zespołu który ma grać o LM.
|