|
Akurat... Polska liga jest gownem i gownem jeszcze dlugo bedzie dlatego zaden polski klub nic nie osiagnie w pucharach. Te rundy pucharowe naszych zespolow na wiosne w UEFA to jednostkowe wybryki mozna powiedziec. Dlatego nie ma sensu zmieniac trenera bo to nic nie da. Tym bardziej na gorszego. Maciej Skorza, jakby nie bylo jest najlepszym trenerem w Polsce. I tyle w tym temacie.
|