Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 24.07.2009, 22:48
Akurat... Polska liga jest gownem i gownem jeszcze dlugo bedzie dlatego zaden polski klub nic nie osiagnie w pucharach. Te rundy pucharowe naszych zespolow na wiosne w UEFA to jednostkowe wybryki mozna powiedziec. Dlatego nie ma sensu zmieniac trenera bo to nic nie da. Tym bardziej na gorszego. Maciej Skorza, jakby nie bylo jest najlepszym trenerem w Polsce. I tyle w tym temacie.