|
Dość do cholery karuzeli trenerskich! Pewnie, wywalmy Skorżę. I jego następcę. I następcę następcy też. I co to da? Ano gówno, za przeproszeniem. Piłkarze nie są głupi i wiedzą, że ich nie ruszą(no bo jak, skoro nie ma kogo kupić na ich miejsce), a za wszystko odpowie trener. Więc jak się nie chce, to się nie chce. Luzik. Pożałujemy trochę, pokażemy smutne miny tu i ówdzie i OK. A kibic jak ten zakochany idiota - wybaczy. Według mnie jeśli robić rewolucję, to teraz. I to od samego dołu, przechodząc przez wszystkie szczeble. Żeby postawić do pionu doradców pana Cupiała, piłkarzy i sztab szkoleniowy. Pokazać zaufanie do tych którzy coś potrafią, chcą i robią, a dyletanci out. Zresztą sam pan Maciej powinien tak zrobić ustalając pierwszą jedenastkę. Inna para kaloszy, że nie ma za bardzo kim żonglować.
|