Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
3369
24.07.2009, 22:24
Ja prezydent...
http://www.youtube.com/watch?v=9Nnpx...e=channel_page
Mały akcent krakowski od 4:00, a konkretnie nowohucki.
Q13SON
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Q13SON
Znajdź inne posty napisane przez Q13SON