Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1898
Stary 24.07.2009, 21:45
no ja tez nie rozumiem tego trabienia o dziurze. oczywiscie starty sa, ale wirtualne(bo te pieniadze nie byly pewne, ot jezeli by sie udalo, to wtedy bysmy mysleli co z nimi zrobic). A jezeli zarzad oparl budzet na wplywach z pucharow, to w pierwszej kolejnosci powinien poleciec na zbity pysk.
Kazdy zna przyslowie "Nie dziel skory na niedzwiedziu.."