jaro1985r napisał(a):

|
Linz-Austria... Austria prowadziłą już 3-0 żeby do przerwy...przegrywać 4-3! Niesamowity mecz ! Mam nadzieję,że się obudzą i chociaż zremisują:/
|
Takie przyapdki to w Austrii nie jest jakaś nienormalna sprawa. Bukmacher bwin, który miał live z tego meczu ( i nie tylko oni) stracil bardzo dużo pieniędzy przez ten mecz .. Odpowiedni ludzie w momenie 0-3 postawili na zakład, że Linz będzie prowadził od przerwy ( pomimo wyniku 0-3 i 35minuty), wyobraźcie sobie jakie kosmiczne kursy było na to zdarzenie, a na pewno na zakładzie polowa/koniec meczu 1/2 też dużo stracili, takie układy to w Autrii normalka, ale częsciej się to spotyka w niższych ligach austriackich lub 2 belgijskie, brazylijskie to samo. Dlatego trzeba uważac na takie zdrazenie i dobrze wszystko przemyśleć , lub poprostu mieć dobre źródła bo takowe istnieją, a wtedy NAPRAWDĘ można sobie zarobić pare złotych