Co wy w cuda wierzycie?
Nawet jeśli by doszło do jakiegoś zebrania to najnormalniej w świecie powiedzieli by że Cracovia zgodnie z prawem złożyła aneks do wniosku licencyjnego bądź zrobili by antydatowanie. A najpewniej sprawa ta zostanie w ogóle nie rozpatrzona - może dlatego, że start ligi jest zbyt blisko i to sparaliżowało by rozgrywki
Po kompromitacji Drzewieckiego z kuratorem w bagnie na Miodowej te stare pryki mają wolną rękę na wszystko i na wszystko też srają mówiąc brzydko. ŁKS spadł za braki licencyjne, Cracovia nie spadnie. Będą jakieś pytania dziennikarzy w stylu dlaczego tak a nie inaczej to wyskoczy jakiś Koźmiński albo inny Zdzisław 'zaawansowana ciąża' Kręcina i powie: 'co to ma znaczyć? jeden z drugim podważacie nasze decyzje? a idź ta w cholerę!''