|
Skorża, po tym blamażu ma honor i oddał się pod osąd prezesa Cupiała, który może go zwolnić bez wypłacania odszkodowania w przeciwieństwie do Kasperczaka. Moim zdaniem doceni ten ruch i pozwoli Skorży zostać. Smuda co najwyżej na dyrektora sportowego, bo trzeba mu to przyznać, że nosa do zawodników (zwłaszcza z Polski) to on ma i może to właśnie byłoby dobre. Ze sztabu zwolniłbym tylko Kazimierskiego.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|