Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1893
Stary 24.07.2009, 20:48
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Czyli wszystko po staremu ...zaraz zaśpiewamy nic się nie stało itp.
Dalej będziemy głaskać "piłkarzy" po fiu..tach....
Ech....no ale czego się spodziewać......nic nie nauczyło nas Dinamo nic nie nauczyła Levadia