http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Czyli wszystko po staremu ...zaraz zaśpiewamy nic się nie stało itp.
Dalej będziemy głaskać "piłkarzy" po fiu..tach....
Ech....no ale czego się spodziewać......nic nie nauczyło nas Dinamo nic nie nauczyła Levadia