Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
Od: 03.2009
Offline
#
9850
24.07.2009, 20:25
gris
napisał(a):
Co jest powodem tego, że pimpki z Estonii ogrywają Mistrza Polski?
Nie było transmisji więc nasze napadziory nie widziały sensu strzelać jak i tak nikt nie zobaczy
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
kONwalia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kONwalia
Znajdź inne posty napisane przez kONwalia