Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9850
Stary 24.07.2009, 20:25
gris napisał(a):Wyświetl post
Co jest powodem tego, że pimpki z Estonii ogrywają Mistrza Polski?
Nie było transmisji więc nasze napadziory nie widziały sensu strzelać jak i tak nikt nie zobaczy
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
Odpowiedz cytując