|
Jeśli tak było to prędzej czy poźniej sprawa się sypnie bo drużyna to nie cztery kajtki z piaskownicy żeby kryć się kto robnął lizaka Bogusi.
Ta teoria jest przerażająca, nie wierzę w nią. Dla mniej jest to raczej takie szukanie winnych ale konkretnych osób, na siłę. Nie wierzę że nasi piłkarzę mogą być aż tak dwulicowi.
Pozostaje (jak co k**** roku) powiedzieć - może za roooook............;/
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
|