Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.07.2009, 20:17
Jeśli tak było to prędzej czy poźniej sprawa się sypnie bo drużyna to nie cztery kajtki z piaskownicy żeby kryć się kto robnął lizaka Bogusi.
Ta teoria jest przerażająca, nie wierzę w nią. Dla mniej jest to raczej takie szukanie winnych ale konkretnych osób, na siłę. Nie wierzę że nasi piłkarzę mogą być aż tak dwulicowi.

Pozostaje (jak co k**** roku) powiedzieć - może za roooook............;/
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...