grogoriogreg napisał(a):

Jak dla mnie Skorża powinien zostać do końca tej rundy i dopiero wtedy ocenić jego pracę.
Jeśli zostanie zwolniony, nowy treneiro bedzie mial sporo czasu na budowe nowej Wisły
|
najlepsze wyjście zobaczymy jak sobie poradzi z trudna sytuacją jaka teraz jest jaka bedzie pozycja w lidze jaka gra itd