Chesteroski napisał(a):

A może Cupiał zatrudniłby jako dyrektora sportowego (albo prezesa ?) Bońka, doświadczony biznesmen, który zna się na piłce jak nikt inny, facet z autorytetem i charyzmą.
Może pomysł na pierwszy rzut wydaje się być głupi, ale jakby się tak poważniej zastanowić, to jest to koleś, który umiał byzadbać o rozwój klubu.
|
To narcyz jest zapatrzony w siebie i swoje kontakty z Platinim, a czy On przypadkiem nie ma jakichs udzialow w Widzewie?.
Nam potrzena menagera ktory wie o co w tym wszystkim biega, ja byl bym sklonny jakiegos obcokrajowca zatrudnic ktory juz pracowal w Europejskich klubachn nawet nie jako prezesa ale doradce dla RN, Cupiala.
Ktory ma wizje jak rozwinac ten klub, tak zeby stal sie maszynka do zarabiania pieniedzy.Polak nie moze byc dobrym menagerem bo i skad ma miec doswiadczenie a na experymety nas nie stac