|
WOJTAS wllasnie cos takiego chcialem napisac.
A dodal bym jeszcze `pojedzie taki grajek zagranice, jak ostatnio ktorys z IV ligi do takiego Iraku i sie zali ze tak ciezko to on nigdy w zyciu nie trenowal.I ze ma malo wolnego czasu bo maja treningi.
No przepracowywuje sie normalnie, to dobitnie pokazuje dlaczego nasza liga jest slaba. Godzinka lub dwie treningu prysznic i heja w miasto na lansik i dupeczki
 ,
|