Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2742
Stary 24.07.2009, 18:44
WOJTAS wllasnie cos takiego chcialem napisac.

A dodal bym jeszcze `pojedzie taki grajek zagranice, jak ostatnio ktorys z IV ligi do takiego Iraku i sie zali ze tak ciezko to on nigdy w zyciu nie trenowal.I ze ma malo wolnego czasu bo maja treningi.

No przepracowywuje sie normalnie, to dobitnie pokazuje dlaczego nasza liga jest slaba. Godzinka lub dwie treningu prysznic i heja w miasto na lansik i dupeczki
,
Odpowiedz cytując