Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1378
Stary 24.07.2009, 17:19
Island napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy na kolana i do Cupiala z prosba zeby nas nie zostawial - wlaczajac kibicow. Jesli sie uda i Cupial dramatycznie nie obetnie pomocy to jest szansa by jakos przetrzymac ten trudny okres. Jesli jednak Cupial odejdzie to mamy problem skali duzo wiekszej niz przegrana z Levadia.
"Jesteśmy dumą tego miasta
a w naszych sercach Biała Gwiazda
i nawet jeśli będzie źle
My nigdy nie poddamy się!
"

"Z tysięcy klubów jak wybrałem ten
ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej
będę kochał Wisełkę na pewno to wiem
"

albo jak to w piosence Kamyka i Pio
"Zadaj sobie pytanie, czy tyle siły masz, aby być do końca ze swoją drużyną, Wiślacką rodziną, kroczyć wbrew przeciwnościom, otaczać Białą Gwiazdę prawdziwą miłością".

I jeszcze wiele innych...
Wisła była przed panem Cupiałem i będzie jeszcze długo. Póki będę jej kibice i będzie miał kto grać.