Island napisał(a):

|
Wszyscy na kolana i do Cupiala z prosba zeby nas nie zostawial - wlaczajac kibicow. Jesli sie uda i Cupial dramatycznie nie obetnie pomocy to jest szansa by jakos przetrzymac ten trudny okres. Jesli jednak Cupial odejdzie to mamy problem skali duzo wiekszej niz przegrana z Levadia.
|
"Jesteśmy dumą tego miasta
a w naszych sercach Biała Gwiazda
i nawet jeśli będzie źle
My nigdy nie poddamy się!"
"Z tysięcy klubów jak wybrałem ten
ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej
będę kochał Wisełkę na pewno to wiem"
albo jak to w piosence Kamyka i Pio
"
Zadaj sobie pytanie, czy tyle siły masz, aby być do końca ze swoją drużyną, Wiślacką rodziną, kroczyć wbrew przeciwnościom, otaczać Białą Gwiazdę prawdziwą miłością".
I jeszcze wiele innych...
Wisła była przed panem Cupiałem i będzie jeszcze długo. Póki będę jej kibice i będzie miał kto grać.