Kamil napisał(a):

o sobolu
|
Niemożliwe aby chodziło o Sobolewskiego ponieważ jakiś miesiąc temu podpisał nowy kontrakt na 2 lata. Z defensywnych pomocników odszedł Varga i za pół roku kończy się kontrakt Cantoro.
Natomiast ktoś kto teraz świruje, że sprzedamy 33-letniego defensywnego pomocnika z którym miesiąc temu przedłużyliśmy kontrakt ma nieźle posrne we łbie.