Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3560
Stary 24.07.2009, 17:07
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Kadra zespolu wyglądałaby tak ;

Bramkarze : Vasek,Pawełek,Kurto
Prawa obrona : Alvarez,Singlar
Środek obrony : Głowacki,Marcelo,Jop,Czekaj
Lewa obrona: Piotr Brożek,Diaz
Prawa pomoc: Małecki,Łobodzinski
Środek pomocy : Garguła,Sobolewski,Jirsak,Janik
Lewa pomoc ; Kirm, Ćwielong
Atak: Bajzat, Boguski, Leszczak, Batko
Moim skromnym zdaniem, opartym na obserwacji kilku meczu ME w ostatnim sezonie, Janik i Batko nie nadają się do pierwszej drużyny. I nadawać się nie będą.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując