matizaq napisał(a):

Kadra zespolu wyglądałaby tak ;
Bramkarze : Vasek,Pawełek,Kurto
Prawa obrona : Alvarez,Singlar
Środek obrony : Głowacki,Marcelo,Jop,Czekaj
Lewa obrona: Piotr Brożek,Diaz
Prawa pomoc: Małecki,Łobodzinski
Środek pomocy : Garguła,Sobolewski,Jirsak,Janik
Lewa pomoc ; Kirm, Ćwielong
Atak: Bajzat, Boguski, Leszczak, Batko
|
Moim skromnym zdaniem, opartym na obserwacji kilku meczu ME w ostatnim sezonie, Janik i Batko nie nadają się do pierwszej drużyny. I nadawać się nie będą.