Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1369
Stary 24.07.2009, 16:34
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post

Nam potrzeba zeby Cupial weszedl do szatni ......... tak drzwiami zeby na Wawelu golebie z dachu pospadaly i powiedzial ze tu rzadzii trener i jak komus cos nie pasuje to po drugiej stronie Blon jest drugi klub zawsze moga grac tam.
Czym by pokazal ze skonczylo sie opierdalanie i minimalizm oraz gwoazdorstwo. A zaczela by sie ciezka praca i zapiepszanie od 1 do ostatniej minuty a nie jak mi sie zachce to moze od 20 minuty.
swietnie napisane! w pelni sie z tym zgadzam. Moze w koncu sie zmieni w tym klubie ze pilkarze tez sa od tego by po nich jechac jak po burej suce i ustawiac ich po katach.