Wyświetl pojedynczy post
Island
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Staten Island / Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1363
Stary 24.07.2009, 15:55
Ja musle tak: Wszyscy obnizka wyplat - pilkarze i trenerzy. Jesli sie nie podoba - wylot. Co niepotrzebne wyrzucic - mam namysli dodatkowych fizjologow itd. Trzeba odrobic czesc straconych pieniedzy.
Dodatkowo:
Wszyscy na kolana i do Cupiala z prosba zeby nas nie zostawial - wlaczajac kibicow. Jesli sie uda i Cupial dramatycznie nie obetnie pomocy to jest szansa by jakos przetrzymac ten trudny okres. Jesli jednak Cupial odejdzie to mamy problem skali duzo wiekszej niz przegrana z Levadia.