Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 24.07.2009, 15:09
Trener Wisły Kraków Maciej Skorża złożył podanie o dymisję – poinformował serwis wislakrakow.com. Klub oficjalnie zaprzecza.

Zdaniem serwisu, podanie szkoleniowca nie zostało jeszcze rozpatrzone. I na razie nie wiadomo, kiedy będzie.

- To nieprawda. Trener Skorża nie złożył podania o dymisję - powiedział jednak Wirtualnej Polsce rzecznik prasowy klubu Adrian Ochalik.