Wyświetl pojedynczy post
djpavelas
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 24.07.2009, 14:19
Nie! Maciek musi zostać :/ nie ma póki co kandydata w jego miejsce! nie ma w Polsce lepszego trenera młodego pokolenia niż Skorża ... To co się dzieje teraz w klubie jest tym, czego sie obawiałem po odpadnięciu Wisły z Pucharów :( totalny chaos i nieporządek ... Jestem w 100% przekonany, że żaden polski czy zagraniczny trener nie zrobi z igieł wideł ... mamy skład taki jaki mamy, a że z transferami wiemy jak było to trzeba się z tym pogodzić ... Brożek odejdzie - to raczej pewne, ale Maciek musi zostać!!!