Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 24.07.2009, 14:18
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Czemu taki Ferguson może przyrosnąć do stołka trenera MU, a u nas trenerzy zmieniają się raz na 2 lata?

Przecież Manchaster tez niedawno miał niezły kryzys, gdy w swojej grupie Ligi Mistrzów zajął ostatnie miejsce i odpadał z pucharów. To był nie mniejszy szok dla kibiców United niż odpadnięcie Wisły dla nas.

Czy ktoś wtedy myślał o wywaleniu Fergusona na bruk? Czy on podał się do dymisji?
Bo tam sie ufa trenerom, jak zawodnicy maja jakies ale to laduja w rezerwach i z nich nie wylaza do poki nie zmadrzeja.
A u nas jak sie ich przycisnie to jest foch dwa mecze przegrane i do widzenia trerze my tu rzadzimy chyba pan o tym zapomnial. Poleca na skarge do prezesa ze maja zakwasy po treningu i juz sie zbieraja czarne chmury nad trenerem- bo tyran jak tak mozna gwiazdki traktowac.

To jest Polska wlasnie i dlatego dalej jestesmy tu gdzie jestesmy
,