wislacki napisał(a):

Czemu taki Ferguson może przyrosnąć do stołka trenera MU, a u nas trenerzy zmieniają się raz na 2 lata?
Przecież Manchaster tez niedawno miał niezły kryzys, gdy w swojej grupie Ligi Mistrzów zajął ostatnie miejsce i odpadał z pucharów. To był nie mniejszy szok dla kibiców United niż odpadnięcie Wisły dla nas.
Czy ktoś wtedy myślał o wywaleniu Fergusona na bruk? Czy on podał się do dymisji?
|
Bo tam sie ufa trenerom, jak zawodnicy maja jakies ale to laduja w rezerwach i z nich nie wylaza do poki nie zmadrzeja.
A u nas jak sie ich przycisnie to jest foch dwa mecze przegrane i do widzenia trerze my tu rzadzimy chyba pan o tym zapomnial. Poleca na skarge do prezesa ze maja zakwasy po treningu i juz sie zbieraja czarne chmury nad trenerem- bo tyran jak tak mozna gwiazdki traktowac.
To jest Polska wlasnie i dlatego dalej jestesmy tu gdzie jestesmy