|
Czemu taki Ferguson może przyrosnąć do stołka trenera MU, a u nas trenerzy zmieniają się raz na 2 lata?
Przecież Manchaster tez niedawno miał niezły kryzys, gdy w swojej grupie Ligi Mistrzów zajął ostatnie miejsce i odpadał z pucharów. To był nie mniejszy szok dla kibiców United niż odpadnięcie Wisły dla nas.
Czy ktoś wtedy myślał o wywaleniu Fergusona na bruk? Czy on podał się do dymisji?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|