Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
antoshka1985
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
1294
24.07.2009, 14:07
Wielka szkoda.
Pan Maciek ma wielki potencjał.
antoshka1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do antoshka1985
Znajdź inne posty napisane przez antoshka1985