Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#616
Stary 24.07.2009, 14:02
Nasza opinia teraz w mediach delikatnie mówiąc jest beznadziejna.Nigdy nie była dobra bo zawsze szukali dziennikarzyny sensacji która moga opisac jak Wisła się potknie, a że się tym razem zbłaźniliśmy tzn nie my tylko piłkarze, to staliśmy sie pośmiewiskiem Polski i polem do popisu przez tych nieudaczników z długopisem w ręku....
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując