|
Nasza opinia teraz w mediach delikatnie mówiąc jest beznadziejna.Nigdy nie była dobra bo zawsze szukali dziennikarzyny sensacji która moga opisac jak Wisła się potknie, a że się tym razem zbłaźniliśmy tzn nie my tylko piłkarze, to staliśmy sie pośmiewiskiem Polski i polem do popisu przez tych nieudaczników z długopisem w ręku....
|