grzesiek632 napisał(a):

ja moge odpowiadac za całe rejony lubelszczyzny hehe
Siatka scautingu z Polsce to jest temat abstrakcji i mysle ze szybko sie to nie zmieni bo do takich przedsiewziec trzeba sporo kasy.. a jak w naszej ekstraklasie z tym jest to wszyscy wiemy i widzimy.
|
To już masz jeden minus.
Podobno w Górniku Ł jakiś niezły napastnik był a Ty co ?