Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2342
Stary 24.07.2009, 13:57
Piłkarze muszą się nauczyć jednego, że gwiazdorstwo trzeba odłożyć na bok jeśli się chce osiągać sukcesy. trzeba Popierdzielać jak szalony na boisku i w każdym meczu zostawiać serce i walke przez całe 90 minut dając z siebie 200%. Nie ma słabych przeciwników których pyka się 7:0 wychodząc z knajpy. Do póki tego nie zrozumia to nie mają czego szukać w Europie i nawet zainteresowanie klubami z wyżej notowanych lig w Europie nic tego nie zmieni. Piłkarze zmieńcie się bo to nie pierwsza wasza wpadka ale pierwsza z tak ogromnym wstydem. Wszędzie są kpiny itd. Nic wam nie pozostaje jak rozjechanie ligi i w przyszłym sezonie awans do LM tylko tak udowodnicie że macie jaja i jest sens cokolwiek z wami budować.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując