eMTe napisał(a):

Może by tak społecznie zorganizować siatkę scautingową? Wielu nas mieszka w różnych miejscach Polski co daje nam wielki zasięg ; D
Na poważnie to siatkę klub musi jak najszybciej zorganizować bo inaczej dalej możemy tracić niż zyskiwać... I to jest lek na brak pieniędzy na transfery...
|
ja moge odpowiadac za całe rejony lubelszczyzny

hehe
Siatka scautingu z Polsce to jest temat abstrakcji i mysle ze szybko sie to nie zmieni bo do takich przedsiewziec trzeba sporo kasy.. a jak w naszej ekstraklasie z tym jest to wszyscy wiemy i widzimy.