Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14858
Stary 24.07.2009, 13:49
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Może by tak społecznie zorganizować siatkę scautingową? Wielu nas mieszka w różnych miejscach Polski co daje nam wielki zasięg ; D

Na poważnie to siatkę klub musi jak najszybciej zorganizować bo inaczej dalej możemy tracić niż zyskiwać... I to jest lek na brak pieniędzy na transfery...
ja moge odpowiadac za całe rejony lubelszczyzny hehe

Siatka scautingu z Polsce to jest temat abstrakcji i mysle ze szybko sie to nie zmieni bo do takich przedsiewziec trzeba sporo kasy.. a jak w naszej ekstraklasie z tym jest to wszyscy wiemy i widzimy.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując