kristos napisał(a):

Brożek to prawdziwy napastnik ,który być może dużo pozycji strzeleckich marnuje ,ale z drugiej strony je ma.
Jak jest w maksymalnej formie ,to potrafi najlepszymi obrońcami zakręcić aż miło.Ludzie z zachodu reprezentujący kluby nie są bucami i wiedzą kim się zainteresować.
Pewnie ,że można go sprzedać ,ale kogo kupić (tylko konkretnie)kto będzie prezentował podobne walory ,chciał grać w Wiśle i będzie nas na niego stać.
PS.
Mnie sie też nie podoba jego ostatnia maniera z wymachiwaniem rękami ,czy uciekaniem przed kolegami chcącymi złożyć gratulacje po zdobyciu bramki.
|
to nie jest jego ostatnia maniera
on zawsze machał
w juniorach machał
w rezerwach machał
to i teraz macha
ten typ tak ma
