Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14854
Stary 24.07.2009, 13:33
kristos napisał(a):Wyświetl post
Brożek to prawdziwy napastnik ,który być może dużo pozycji strzeleckich marnuje ,ale z drugiej strony je ma.
Jak jest w maksymalnej formie ,to potrafi najlepszymi obrońcami zakręcić aż miło.Ludzie z zachodu reprezentujący kluby nie są bucami i wiedzą kim się zainteresować.
Pewnie ,że można go sprzedać ,ale kogo kupić (tylko konkretnie)kto będzie prezentował podobne walory ,chciał grać w Wiśle i będzie nas na niego stać.
PS.
Mnie sie też nie podoba jego ostatnia maniera z wymachiwaniem rękami ,czy uciekaniem przed kolegami chcącymi złożyć gratulacje po zdobyciu bramki.
to nie jest jego ostatnia maniera
on zawsze machał
w juniorach machał
w rezerwach machał
to i teraz macha
ten typ tak ma
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując